arrow

Tiny Toe

#webdesign #webdevelopment

hidden

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Viac info

Výzva

Redesign pôvodného e-shopu zameraného na detskú obuv a oblečenie s pridaním nových funkcionalít podľa potrieb zákazníka a prihliadnutím na SEO friendly.

Riešenie

Nový dizajn odpovedajúci zameraniu e-shopu, pričom sme zvolili kombináciu jemných pastelových farieb a jednoduchých línií.  

E-shop je vytvorený priamo na mieru s customizovaným CMS pre zjednodušenie práce s hromadným upravovaním produktov, ako napríklad hromadné pridanie percentuálnej zľavy, hromadná práca so štítkami Akcia, Zľava a pod., a tiež hromadné pridávanie produktov do kategórií.

Naše riešenie

Napojenia e-shopu

Nový e-shop disponuje napojením na systém Pohoda so synchronizáciou prostredníctvom konektora tretej strany, ktorý updatuje skladové karty a objednávky každých 15 minút s prostredím e-shopu. To zabezpečuje pravidelné aktualizovanie skladových zásob pre zákazníka a príchod objednávok. Súčasťou e-shopu je tiež priame napojenie na kuriéra GLS a platobnú bránu. 

slide slide slide

Parametre a filtrovanie produktov

Zjednodušenie a predovšetkým urýchlenie vyhľadávania pre zákazníka prostredníctvom rozsiahleho množstva parametrov produktov a možnosťou ich kombinácie pre vybrané kategórie. Zákazník vie vyberať napríklad v kategórii obuv na základe veľkosti, typu obuvi, vybraného štýlu a tiež typu nohy, značky, ceny a tiež statusu produktu ako novinka, akcia, čoskoro na sklade a podobne.

Automatizácia produktových štítkov

Bezstarostná správa produktových štítkov ich automatizovaním a teda, že novému pruduktu je automaticky radený štítok novinka, po pridaní zľavy sa štítok mení na akciový. Tiež sme mysleli na prichádzajúce novinky a teda novonaskladnené produkty s nulovou skladovou zásobou disponujú automatocky štítkom už čoskoro.