arrow

Dizajn

#webdesign #webdevelopment #ux

Kontaktujte nás helloidea@vizion.sk

Viac info

V každom biznise číha konkurencia, ktorá sleduje všetky vaše kroky a snaží sa získať lepšiu výhodu tým, že upútajú svojich zákazníkov. My sme však vnímavé tvory a sme pripravení čeliť vašej konkurencii čo nám sily stačia. V oblasti grafického dizajnu sa vždy snažíme o odlíšenie od konkurencie na trhu a tiež zosúladenie vašich predstáv a potrieb s našimi skúsenosťami a návrhmi.

Webdizajn tvoríme vždy pre každého klienta na mieru. Pri jeho tvorbe kladieme veľký dôraz na UX/UI štandardy používania, moderný a nadčasový dizajn prispôsobený oblasti zamerania klienta, pričom nezabúdame ani na dokonalý vzhľad na rôznych typoch zariadenia. 

Buďte zapojení do celého procesu

Analýza a SEO audit

Proces začína analýzou kľúčových slov alebo SEO auditom, vyšpecifikovaní cieľovej skupiny samotného trhu a vyplneným briefom.

test
test

Web brief

Aby sme si našli tú správnu cestu, pred samotným návrhom si spoločne prejdeme vyplnený brief s vašimi predstavami a požiadavkami, pre ktoré navrhneme tie správne riešenia a spolupráca môže začať.

UX/ UI dizajn

Naši grafici sa radi s vervou pustia do UX/UI dizajnu vášho prezentačného webu, e-shopu alebo portálu.

Ako prvé začíname úvodnou stránkou a potom, ako si zosúladíme naše predstavy s vašimi a odsúhlasíme finálny vizuál, navrhneme zvyšné podstránky. Počas tvorby myslíme na vaše postrehy, a tak ku každej fáze necháme priestor na pripomienkové kolá. Celý proces môžete sledovať prostredníctvom nástroja Figma, v ktorom môžete grafiku protypu priamo pripomienkovať a zapracované zmeny vidíte v reálnom čase.

Viva la design

Výsledkom je moderný funkčný dizajn na mieru podľa najnovších štandardov a prihliadnutím na SEO friendly, ktorý dokonale odpovedá zameraniu vášho biznisu. Dizajn je tak vďaka využitiu UX/UI prehľadnejší a plne intuitívny, čo zaručuje pravidelnú návratnosť a hlavne spokojnosť zákazníkov.

Prejsť na portfólio prác
Pracujeme tiež na
/perch/resources/vector.png

Firemná identita

/perch/resources/vector-1.png

Dizajn manuály

/perch/resources/003-milk-carton.png

Obalový dizajn

/perch/resources/11.png

Tlačové a propagačné materiály

/perch/resources/222.png

Online bannery a newslettre

Ako napojiť nadupaný návrh na webstránku?

Naši programátori sa už o to postarajú.

Prejsť na programovanie

Prezrite si naše portfólio

Prejsť na portfólio