arrow

Programovanie

#webdesign #webdevelopment #ux

Kontaktujte nás helloidea@vizion.sk

Viac info

Tadá, je tu programovanie. Milton Glaser povedal, že existujú len 3 reakcie na web dizajn - áno, nie a WOW... a WOW je ten, po ktorom treba túžiť. Web dizajn nie je len o statickej grafike, ale najmä o interakcii používateľa s funkčným návrhom.

Buďte zapojení do celého procesu

Programovanie frontendu

Ak už máme dizajn pripravený, náš vývojár frontendu tento dizajn prevezme a zapracuje ho do funkčného celku – frontendu. Všetky buttony, bannery a efekty v tejto fáze ožijú a môžeme vidieť ich interakciu s užívateľom. Samozrejmosťou je aj responzívne prispôsobenie webu pre mobilné rozhranie.

test
test

Redakčný systém

Po schválení frontendu naši backend developeri napoja túto frontendovú verziu na plnohodnotný redakčný systém podľa vašich preferencií a následne začíname s programovaním funkcionalít na mieru.

Testovanie

Súčasťou našich služieb je aj naplnenie obsahu, otestovanie backendovej časti a napojenie nástrojov, ktoré nevyhnutne k vášmu webu patria.

Pracujeme s viacerými redakčnými systémami a s výberom toho správneho vám radi pomôžeme. Cudzie nám nie sú weby a e-shopy postavené na redakčnom systéme Laravel a Wordpress, no pre e-shopy máme v zálohe náš vlastný Vizion Shop, ktorý je rýchly a spoľahlivý.

Pri programovaní dbáme na efektívny vývoj požadovaných funkcionalít, pričom berieme do úvahy rôzne používateľské scenáre, ktoré by mohli v budúcnosti nastať. Naše funkcionality je tiež možné kedykoľvek ďalej rozširovať a inovovať podľa novovznikajúcich potrieb.

Naše weby a e-shopy je tiež kedykoľvek možné integrovať so službami tretích strán ako napr. mnohé informačné, fakturačné systémy, platobné brány, zásielkové služby, cenové porovnávače, Google nástroje, sociálne siete či newslettre.

Ako napredovať s úspešným projektom? My udržíme krok za vás.

Po spustení prevezmeme starostlivosť a zlepšovanie projektu na seba.

Starostlivosť o zákazníkov

Nástroje pre vývoj a programovanie:

Všetky technológie sú jednoduché na nasadenie na väčšine hostingových poskytovateľov.

Backend aplikácie:

Laravel Laravel
PHP PHP

Frontend aplikácie:

HTML5 HTML5
CSS3 CSS3
Bootstrap Bootstrap
Javascript - Vue JS, jQuery Javascript - Vue JS, jQuery

Databázové riešenie:

MariaDB MariaDB
SQL databáza SQL databáza

Ostatné technológie:

Webpack Webpack
Data Tables Data Tables
jQuery UI jQuery UI
WYSIWYG web editor WYSIWYG web editor

Ako vyzerá nadupaný návrh napojený na webstránku?

Prezrite si naše portfólio

Prejsť