arrow

Vizion shop

#webdesign #webdevelopment #ux

Kontaktujte nás helloidea@vizion.sk

Viac info

Inovatívny e-shop na mieru pre Vaše podnikanie v online svete. Vo svete tvorby e-shopov sa pohybujeme už 12 rokov. Za túto dobu sme zistili, že väčšina klientov vyžaduje riešenia na mieru, či už preto, že sa chcú odlíšiť od konkurencie alebo jednoducho preto, že online neustále napreduje a prináša úspech.

Vizion Shop je bezpečné a spoľahlivé riešenie postavené na efektívnych možnostiach pre administráciu e-shopov s vysokou mierou flexibility a možnosti ľubovoľného rozšírenia systému. Ide o nadčasové, stabilné e-shopové riešenie, ktoré pravidelne vylepšujeme. Veľkou výhodou je, že e-shop s grafickým návrhom na mieru môže byť Váš už za veľmi krátku dobu. Všetky technológie, ktoré pri vývoji využívame, sú jednoduché na nasadenie na väčšine hostingových poskytovateľov. Vizion shop využíva najpoužívanejší programovací jazyk na svete doplnený o framework Laravel, teda Vás nikdy nenechá v núdzi, aj keby v budúcnosti prebral správu e-shopu iný programátor. Pri samotnom vývoji myslíme na Váš biznis, a preto je pre nás priorita aj SEO.

Benefity
/perch/resources/dizajn-1.svg

Dizajn jedinečný svojim výzorom a zároveň funkčnosťou, ktorý je navrhnutý na mieru podľa preferencií a oblasti vášho podnikania. 

/perch/resources/bug.png

Vysoko spoľahlivý redakčný systém, umožňujúci aktívne rozšírenie systému.

/perch/resources/phone.svg

Intuitívne užívateľské rozhranie a správa webu zo všetkých. 

Čo všetko získate s naším Vizion Shopom?

Dizajn na mieru

Keď už shop na mieru, nesmie chýbať ani dizajn prispôsobený vašim požiadavkám podľa dizajn manuálu, najmodernejších UX a grafických prvkov. Ako nájsť tú správnu cestu? K návrhu nechávame priestor vždy na dve pripomienkové kolá, kde spoločne doladíme detaily.

Flexibilita

Vysoká miera flexibility zaručuje, že váš e-shop bude stále v kurze. Intuitívne ovládanie CMS riešenie je možné kedykoľvek ľubovoľne rozširovať o ďalšie funkcionality podľa potreby. Naše e-shopy sú tvorené na základe najnovších UX trendov. Vyznačujú sa napr. rýchlym vkladaním textov, obrázkov, tabuliek, odkazov, videí, atď. pomocou WYSIWYG editora, ktorý je podobný MS Word.
 

SEO friendly

Pozor, tu sa nesmie zabudnúť ani na SEO friendly.. E-shopy sú už od začiatku zaindexované a viditeľné v očiach Google. Pri tvorbe vychádzame z analýzy kľúčových slov a tvorbu konzultuje s programátorom aj SEO špecialista, ktorý e-shop audituje a dáva SEO (technické alebo obsahové návrhy) na zapracovanie.

Bezpečnosť

V rámci tvorby e-shopu tiež myslíme na vysokú bezpečnosť a spoľahlivosť. Pri riešení na mieru je bezpečnostné riziko omnoho nižšie, keďže sa používajú oveľa menej verejné zdrojové kódy (v každom prípade je aj pri tomto riešení dôležité nezanedbávať aktualizácie a sledovať situáciu, či sa neobjavila nová zraniteľnosť).

Rýchlosť

Rýchlosť načítania podstránok v rámci e-shopu sa môže líšiť podľa ich funkcie. Avšak hlavným cieľom je vždy krátka prvá odpoveď serveru a rýchle načítanie produktov pri podstránke s produktami v rámci kategórie.

Pri virtuálnom serveri dokáže byť načítanie ešte rýchlejšie ako pri bežnom zdieľanom hostingu (ten sa vyberá podľa požiadaviek konkrétneho e-shopu). 
Častým faktorom, ktorý hrá rolu v rýchlosti webu je však niekedy aj samotný klient, prípadne správca e-shopu, ktorý nahráva na web rôzne odkazy alebo obrázky, a teda vie priamo ovplyvniť rýchlosť načítavania podstránok a výkon systému.

Dodanie približne za 3 mesiace

Nadupaný e-shop môže byť váš už za približne 3 mesiace, avšak tu závisí aj od komplexnosti, množstva funkcionalít a vašej spolupráce pri pripomienkovaní, či dodaní materiálov. 

Ešte pred finálnym nasadením hotového e-shopu do ostrej prevádzky, si všetko spoločne testujeme, následne spíšeme manuál ako používať CMS a takisto podľa potreby školíme.
Ak vznikne po odovzdaní e-shopu nejaký technický bug, Vizion to vyrieši bez ďalšieho dodatočného nacenenia, aby ste sa vy mohli venovať svojmu podnikaniu bez problémov ďalej. 

Prejsť na portfólio

Možnosti napojenia na tretie strany

Informačné a fakturačné systémy:
Etrim
Pohoda
iDoklad
money
Platobné brány:
Besteron
b-payment
GP webpay
VÚB BANKA
TrustPay
Doprava:
Slovenská pošta
GLS
dpd
Cenové porovnávače:
Heureka nakupujte s prehledem
price mania
najnákup
Nástroje:
Google Tag Manager
Google Search Console
Google Ads
facebook Pixel
Google Analytics
sendinblue
StampReady
mailchimp

Ako napredovať s úspešným projektom? My udržíme krok za vás.

Po spustení prevezmeme starostlivosť a zlepšovanie projektu na seba.

Starostlivosť o zákazníkov