arrow

Full service

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Analýza trhovej situácie

Celému procesu tvorby webu predchádza niekoľko veľmi dôležitých krokov. Jasné, že je rozdiel v tom, či vaša firma už webom disponuje alebo je pre vás digitálny svet novinkou. V prípade, že ste doteraz webovú stránku nemali a my tak nemáme žiadne dáta, ktoré by nám pri tvorbe pomohli, celý proces tvorby zahájime analýzou a prieskumom trhu, na ktorom pôsobíte. Spoznať vašu cieľovú skupinu je pre nás základom úspechu.

Je pre nás a hlavne pre vás veľmi dôležité vedieť, kto presne sú vaši zákazníci, ako sa na webe správajú a čo ich zaujíma. Po vyprofilovaní cieľovej skupiny, prejdeme k analýze kľúčových slov, aby sme zistili, ktoré kľúčové slová sú vo vašej oblasti najvyhľadávanejšie. Keď máme sfinalizované údaje o cieľovej skupine, zmapovali sme si kľúčové slová, tak môžeme pristúpiť k samotnej štruktúre webu. Vytvoriť štruktúru webovej stránky alebo e-shopu, znamená rozdeliť obsah do podstránok tak, aby boli informácie logicky zatriedené a obsahovali kľúčové slová alebo slovné spojenia z vyhotovenej analýzy.

Grafický dizajn

Tam vonku číhajú predátori, ktorí sledujú každý váš krok a nenechajú si ujsť žiadnu korisť. My sme však vnímavé tvory a sme pripravení čeliť vašej konkurencii čo nám sily stačia. V oblasti grafického dizajnu sa vždy snažíme o odlíšenie od konkurencie na trhu a tiež zosúladenie vašich predstáv a potrieb s našimi skúsenosťami a návrhmi.

Pred samotným návrhom vám vytvoríme štruktúru webu pomocou tzv. wireframov, s rozložením všetkých funkčných prvkov ako sekcie, texty, obrázky, bannery a pod.  

Následne sa naši grafici radi s vervou pustia do UX/UI dizajnu vášho prezentačného webu, e-shopu alebo portálu najprv začneme úvodnou stránkou a potom ako si zosúladíme naše predstavy s vašimi, navrhneme ostatné podstránky.

Ešte kým začneme so samotným programovaním, budete mať k dispozícii klikateľnú verziu grafiky. Na toto využívame nástroj invision, v ktorom môžete grafiku protypu priamo pripomienkovať a zapracované zmeny vidíte priamo v reálnom čase.

Treba spomenúť, že našim grafikom však nie je cudzia ani tvorba prvkov vizuálnej firemnej identity, dizajn manuály, logo manuály, obalový dizajn a printové propagačné materiály, online bannery a newslettre.

Kontaktujte nás helloidea@vizion.sk

Programovanie a vývoj

Tadá je tu programovanie. Milton Glaser povedal, že existujú len 3 reakcie na web dizajn - áno, nie a WOW... a WOW je ten, po ktorom treba túžiť. Web dizajn nie je len o statickej grafike, ale najmä o interakcii používateľa s funkčným návrhom. Tu už začína ísť do tuhého a náš frontend developer nakódi všetky navrhnuté elementy podľa schválenej grafiky.

Všetky buttony, bannery a efekty v tejto fáze ožijú a samozrejmosťou je prispôsobenie webu pre mobilné rozhranie. Naši backend developeri následne napoja frontendovú verziu na redakčný systém podľa vašich preferencií. Pracujeme s viacerými redakčnými systémami a s výberom toho správneho vám radi pomôžeme. Cudzie nám nie sú weby a eshopy postavené na redakčnom systéme Wordpress a Perch, ale v zálohe tiež máme vlastný Vizion Shop, ktorý je rýchly a spoľahlivý. Súčasťou našich služieb je aj naplnenie obsahu, otestovanie backendovej časti a napojenie nástrojov, ktoré nevyhnutné k vášmu webu patria.

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Marketingová stratégia & kreatíva

Každý boj bez správnej stratégie sa môže veľmi rýchlo stať prehratou bitkou. Investovanie do nápadov bez vízie, cieľa a konkrétneho očakávania výsledku je len triafanie do neznáma. Okrem tvorby webu vám pomôžeme vypracovať konkrétne kroky pre dosiahnutie vášho cieľa, ktorý chcete v krátkodobom alebo dlhodobom časovom horizonte dosiahnuť a mať tak o niečo navrch v boji s konkurenciou. Ak o podnikaní len uvažujete a nechcete nechať nič na náhodu, pomôžeme vám pri budovaní značky zo strategického hľadiska od analýzy konkurencie, pozicioningu, definovania cieľovej skupiny, tvorby názvu značky, brandingu a zadefinovania komunikácie.

Vsadiť na kroky, ktoré nie sú súčasťou širšieho konceptu a plánu bez napojenia na cieľovú skupinu a miesto, kde ju zasiahneme tým správnym spôsobom, môže byť len zbytočným plytvaním prostriedkov. Vypracovaním marketingovej stratégie sa vám tak nestane, že zídete z cesty za svojim cieľom. Kreatíva v tvorbe stratégie je časťou skladačky, ktorá do celého procesu nevyhnutne patrí. Kreatívne spracovaná správa (message) ako výsledok spolupráce copywritera, grafika, stratéga zastihne vašich zákazníkov na správnom mieste, správnym spôsobom s možnosťou merať výsledok v porovnávaní s očakávaním. Príbehu vašej značky dáme skutočný zmysel.

Social performance

Máte webstránku, e-shop alebo portál, no nie je vás dostatočne vidieť? Postaráme sa o PPC reklamu, kedy platíte len za kliknutia nie za zobrazenia. Správne nastavenie online kampane a pravidelná optimalizácia reklamy v prostredí google ads, facebook/instagram vám poskytne merateľné výsledky a prehľad návratnosti investícií. Vo svete sociálnych sietí vám okrem ppc reklamy a reklamných bannerov vieme ukázať ako na správu sociálnych sietí a na mieru vám vypracujeme zmysluplný redakčný plán. Organické vyhľadávanie, teda vaše zobrazenie vo výsledkoch vyhľadávania na základe kľúčových slov bez reklamy vám pomôžeme vylepšiť prostredníctvom SEO auditu a hĺbkovej analýzy kľúčových slov a SEO optimalizácie pre vyhľadávače.

Ďalšou z našich služieb v online svete je marketingová automatizácia, ktorá je určená najmä na zvýšenie predaja. V skratke ide o pokročilý zber dát o zákazníkoch s prepojením na personalizáciu a automatizované zdieľanie reklamného obsahu cez rôzne druhy reklamných prostriedkov.

Naši klienti

euronics logo
euro sofa logo
berndorf logo
Chemolak logo
championt logo
ps spolu logo
kniznica juraja fandlyho logo
ims logo
stu logo
aquapark logo
euroline logo