arrow

Full service

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Marketingové Služby

My sa o vás postaráme

Žijeme v dobe digitálnej, ktorá vás núti držať lakte naširoko. V mori pláva mnoho rýb a brať ohľad na virtuálny svet je stokrát nevyhnutnejšie ako kedykoľvek predtým. To, čo platilo včera je dnes už históriou a zajtrajšok je otázny. Ako sa venovať biznisu naplno a zároveň nezaostávať? Kto sa má vyznať v tom tsunami nových trendov, ktoré na nás digitál chrlí?

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké by bolo úžasné toto kormidlo nechať v rukách profesionálov? Nechajte sa unášať na vlne špičkových služieb, ktoré vám ponúkame a nájdite svoj maják v bezpečnom prístave!

Vývoj softvéru na mieru

Nakódime všetko podľa vašich predstáv

V tomto zábavnom parku zvanom život existuje príliš veľa programov, aby ste sa zamýšľali nad tým, ktoré budú mať na vašu firmu efektívny dopad. Pracovný deň častokrát predstavuje jednu veľkú centrifúgu softvérov, ktorá vie vašich zamestnancov vytočiť do nepríčetnosti. Pre takého klasického zamestnanca je obdobie od pondelka do štvrtku tak napínavé, že sa v piatok nevie dočkať, kedy z kolotoča vystúpi.

Skvelým riešením ako si nielen udržať dobrý tím, ale aj vysokú pracovnú morálku, je ušiť vašim ľuďom softvér na mieru. Nie sme síce ani Steve Jobs ani Bill Gates, ale veríme, že na vaše bežné problémy poznáme účinné riešenia. Našou misiou je prepájať veci tak, aby fungovali čo najjednoduchšie. Amen. 

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Webové riešenia

Máme zmysel pre dizajn

Milton Glaser povedal, že existujú len 3 reakcie na web dizajn - áno, nie a WOW... a WOW je ten, po ktorom treba túžiť.

Aké jednoduché, poviete si. Spravte mi WOW dizajn, poviete si. A potom je tu spojka ALE. Ale je väčšinou tou burinou, ktorá pokazí všetky tie krásne kvetnaté reči. Inak to nie je ani v tomto prípade. 

Vec sa má takto. To čo je WOW pre vás, nemusí byť WOW pre návštevníkov vášho webu. A práve to je koreňom problému, pre ktorý sa vaše analytiky odchodovosti topia v bahne. Nechajte nás pokosiť vaše záhony informácií, ku ktorým chcete potenciálnych klientov nechať privoňať. Výsledkom bude priestranná záhrada elementov, v ktorej sa nikto nestratí.

Mobilné aplikácie

Ak máte vo svojom biznise už poriešené prvotné checkpointy digitálneho arzenálu, možno vám do výbavy chýba ešte kvalitná mobilná aplikácia. Vy máte nápad, my riešenie!

Pokojne si dajte pohov. Pri vymýšľaní ako to celé strategicky spracovať, sa vydáme na misiu za vašou spokojnosťou a hlavne atraktívnosťou samotnej appky, či už ide o iOS alebo Android. 

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Kreatívne riešenia & grafický dizajn

Poznáte to. Tam vonku číhajú predátori, ktorí sledujú každý váš krok a nenechajú si ujsť žiadnu korisť. My sme však vnímavé a dravé tvory, ktoré sa s vervou púšťajú do každej výzvy a sme pripravení čeliť vašej konkurencii čo nám sily stačia.

Nápady, ktoré vám ponúkame, vytvoria oázu uprostred džungle plnej nebezpečenstva. Naši grafici, majestátne levy, králi džungle nenechajú nič na náhodu, život berú ako hru a nikdy nepoľavia. Pozor, občas hryzú!

Naši klienti

euronics logo
euro sofa logo
berndorf logo
Chemolak logo
Zobraz mapu

KONTAKTUJTE NÁS

Vizion, s.r.o.

Adresa:

Kukučínova 994/32, 831 03 Bratislava, Slovenská republika

Pobočka:

Kapitulská 6, 917 01 Trnava, Slovenská republika

Telefón:

Kontaktujte nás