arrow

ZIVA

#webdesign #webdevelopment

hidden

Kontaktujte nás helloidea@vizion.sk

Viac info

Výzva

Korene značky ZIVA DESIGN siahajú až do 150-ročnej rodinnej tradície na Gemeri.

Cieľom e-shopu je osloviť cieľovú skupinu zo strednej a vyššej strednej vrstvy, ktorá si zakladá na kvalite a má cit pre dizajn a estetiku. Zákazník, ktorý si kupuje tovar na zivadesign.sk si kupuje produkt "s dušou". Kupuje si vizuálne atraktívny produkt s kvalitným prírodným spracovaním a silným príbehom. To všetko bolo potrebné odprezentovať v rámci celého e-shopu a podchytiť tak ducha značky ZIVA DESIGN. 

Riešenie

ZIVA DESIGN spája slovenskú tradíciu s nadčasovým interiérovým dizajnom.

Tieto dva významné prvky sme prepojili v elegantnom grafickom spracovaní e-shopu, kde sme kládli vysoký dôraz na konzistentnosť prvkov a čistotu dizajnu. Zároveň je na webe cítiť silnú rodinnú tradíciu s láskou, ktoré sú vkladané aj do tvorby samotných, ručne tkaných produktov. Návštevník je pri ich výbere sprevádzaný ich detailnou prezentáciou a intuitívnym nákupným procesom. Za web sme boli ocenení od CCS Design Awards za najlepší UI a UX design a najlepšia inovácia. CCS Design Awards je platforma, ktorá prostredníctvom odbornej poroty udeľuje oficiálne certifikáty za webový dizajn a vývoj.

Naše riešenie

Dizajn

Dizajn

Elegantný web dizajn

Výzvou pre nás bolo uchopiť celú ideu tradície a poctivého remesla dedeného z generácie na generáciu a prepojiť ju s atraktívnym moderným dizajnom webu. Stránka je navrhnutá v jemných a teplých farbách podľa corporate identity.

Tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu

Objednávkový proces

Široká škála vlasností handmade výrobkov si vyžadovala možnosti filtrácie produktov podľa niekoľkých parametrov - podľa farby, materiálu, veľkosti, ceny a pod. Objednávkový proces tvoria štyri kroky. E-shop je napojený na platobnú bránu TrustPay a kuriérsku službu DPD a expresného kuriéra Slovenskej pošty.

ziva design