arrow
1

Vizion Shop

#E-shop #Webdesign #informačnésystémy #fakturačnésystémy

hidden

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Viac info

Kompletný e-shop pre Vaše podnikanie v online svete

Ak rozmýšľate o digitalizácii Vášho podnikania a dostali ste sa až sem, ste na správnej adrese. Vo svete tvorby e-shopov sa pohybujeme už 11 rokov. Za túto dobu sme zistili, že väčšina klientov vyžaduje riešenia na mieru, či už preto, že sa chcú odlíšiť od existujúcej konkurencie alebo jednoducho preto, že online podnikanie neustále napreduje a stále je čo zlepšovať.

Vizion Shop je bezpečné a spoľahlivé riešenie postavené na efektívnych možnostiach pre administráciu e-shopov s vysokou mierou flexibility a možnosti ľubovoľného rozšírenia systému. Ide o nadčasové, stabilné e-shopové riešenie, ktoré pravidelne vylepšujeme. Veľkou výhodou je, že eshop s grafickým návrhom na mieru môže byť Váš už za veľmi krátku dobu. Všetky technológie, ktoré pri vývoji využívame sú jednoduché na nasadenie na väčšine hostingových poskytovateľov.  Okrem tvorby e-shopov sa venujeme aj poskytovaniu marketingových služieb a tvorbe marketingových stratégií, a preto už pri samotnom vývoji myslíme na Váš biznis aj z tohto pohľadu. Digitalizujte svoj biznis so spoľahlivým partnerom, digitalizujte svoj biznis s nami.

Hlavné funkcie
Vizion Shopu

Grafický dizajn na mieru

Grafický dizajn na mieru

Grafika e-shopu sa prispôsobí vašim preferenciám

Budete zapojený do celého procesu návrhu všetkých typov podstránok

E-shop už za 1 mesiac

E-shop už za 1 mesiac

Základný e-shop

Štandardný funkčný e-shop už za 1 mesiac, jeho súčasťou je editácia produktov, kategórií, základné filtrovanie, editácia stránok a omnoho viac

Prepojenie s informačným systémom

Prepojenie s informačným systémom

E3M, ESO a iné...

E-shop je možné napojiť na akýkoľvek informačný systém, ktorý už vo firme používate alebo chcete používať.

Prepojenie e-shopu s účtovníckym systémom

Prepojenie e-shopu s účtovníckym systémom

Ľubovoľný účtovnícky systém

Či už používate Superfaktúru, iDoklad, Pohodu, Omegu, Money S alebo iný účtovnícky systém, Váš nový e-shop je možné prepojiť s týmto systémom rýchlo a jednoducho.

Prepojenie e-shopu na dodávateľa

Prepojenie e-shopu na dodávateľa

Ponúka Váš dodávateľ produkty formou XML alebo CSV súboru?

Eshop je možné prepojiť s Vašim dodávateľom a aktualizovať tak ceny, kusy tovaru, prípadne nové produkty podľa aktuálneho stavu dodávateľa.

Grafický dizajn
na mieru

Trendový plne responzívny dizajn podľa Vašich preferencií v súlade s našimi predstavami a skúsenosťami.

Pri tvorbe kladieme vysoký dôraz na UX/UI štandardy používania. Pred samotným návrhom vytvoríme wireframy, ktoré slúžia ako zobrazenie jednotlivých prvkov štruktúry webu. Návrh wirefremov vychádza z analýzy kľúčových slov a vyšpecifikovania cieľovej skupiny a samotného trhu. 

App image
line

Rýchlý a spoľahlivý
e-shop

s napojením na informačné systémy

Komplexná správa obsahu, vysoká rýchlosť a jednoduchosť editácie produktov, kategórií, tabuliek, súborov a textov. Možnosť ľubovoľného rozšírenia systému, vysoká miera flexibility podľa oblasti podnikania. Rýchlý proces prepojenia na informačné systémy ako  IS Etrim, ESO, účtovné systémy Pohoda, Superfaktúra, iDoklad, Omega a iné systémy bez obmedzenia. 

App image
line

E-shop už za
1 mesiac

Redakčný systém Vizion Shopu má rýchlu reakčnú dobu, je vysoko spoľahlivý a umožňuje ľubovoľné rozšírenie systému. Ovládanie editácie je v užívateľskom rozhraní intuitívne a umožňuje administráciu webu na všetkých zariadeniach a prehliadačoch.

Plne funkčný e-shop na  mieru môžete mať hotový už do jedného mesiaca od objednávky. Všetko záleží od Vašich predstáv a požiadaviek. Spolu si dohodneme časový harmonogram s konkrétnymi krokmi, podľa ktorých budeme postupovať a vy tak budete mať prehľad o postupnom vývoji Vášho e-shopu. 

App image
line line

Spokojní zákazníci

Spokojní klienti

championt logo
ims logo
berndorf logo
skyelektro logo
kvety sophia logo
aquapark logo
euroline logo