arrow

SPV

#webdesign #webdevelopment

hidden

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Viac info

Výzva

Návrh prehľadného a moderného prezentačného webu pre Slovenský paralympijský výbor.

Redesign pôvodnej webovej stránky s podmienkou zachovania súčasných textov, zoznamu športovcov spolu s ich vynikajúcimi úspechmi, či prepojenia s projektami. Všetko v prehľadne zostavených sekciách novej webovej stránky v novom šate.

Riešenie

Vytvorenie grafického riešenia v čistom a reprezentatívnom vizuálnom štýle, pričom sme prehľadne usporiadali exportované údaje do jednotlivých sekcií stránky.

Vytvorili sme kategorizáciu paralympijských športov a rovnako aj samotných športovcov. Tí sa môžu vo svojich profiloch pochváliť najväčšími úspechmi, ktoré sprevádza aj prepojenie na dané články so športovcami. Na stránke nechýba ani prepojenie s významnými projektami.

paralympic web mobil

Čo na webe nájdeme?

Web paralympic.sk ponúka užívateľovi prehľadne zostavený veľký okruh relevantných informácii.

Zároveň tu nájdeme aj customizovaný kalendár podujatí, odpočet do najbližších letných aj zimných paralympijských hier, prehľadnú fotogalériu i videogalériu,  ktorých tvorbe predchádzal pomerne náročný export a import databáz, štrukturalizácia statických obsahových podstránok. 


Web disponuje blogovým systémom s rozkategorizovanými článkami preimportovanými z pôvodnej stránky a taktiež aj prehľadom projektov. 
 

Web

slide slide slide