arrow

LAD plus

#webdesign #webdevelopment

hidden

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Viac info

Výzva

Tentokrát sme sa popasovali s výzvou vytvoriť prezentačný web pre firmu špecializovanú na predaj strešného sortimentu.

Úplný redesign pôvodnej webovej stránky so sprehľadnením ponúkaných služieb a produktov, zastrešené pod moderný dizajn s praktickými funkcionalitami pre pohodlie užívateľa.

Riešenie

Vytvorenie webovej stránky odľahčenej od nadbytočných textov, kde sa vie užívateľ okamžite zorientovať a nájsť to, čo hľadá.

Tomu napomáhajú, okrem ľahkého a reprezentačného dizajnu, aj prehľadne zostavené sekcie a kategórie k službám či produktom. Pre užívateľa sme ku každému produktu zapracovali možnosť vyžiadania cenovej ponuky prostredníctvom formulárov na mieru, čo v konečnom výsledku vytvára pozitívny užívateľský zážitok.

Zároveň sme pre klienta vytvorili kompletnú vizuálnu identitu, ktorá je v súhre s dizajnom webovej stránky. To zahŕňalo redesign loga, návrh logomanuálu spolu s dizajnmanuálom a s tým spojených výstupov ako polepy áut, výber a návrh pracovného oblečenia, či reklamné predmety.

Naše riešenie

Web design

Web design

UI/UX rules

Pri tvorbe webu sme v provom rade kládli dôraz na prehľadnosť a príjemný užívatelský zážitok avšak v reprezentatívnom šate.

Žiadosť cenovej ponuky

Žiadosť cenovej ponuky

Ušítá podľa predstáv

Možnosť vyžiadania cenovej ponuky prostredníctvom formulárov na mieru pri každom produkte.

Vizuálna identita

Vizuálna identita

All in

Elegantné prevedenie loga a dizajnu spolu s manuálmi ako nositeľmi pravidiel pre používanie jednotlivých prvkov. Nechýbaju ani výstupy, ako návrh firemného oblečenia, či reklamných predmetov.

Web

slide slide slide