arrow

Mimaci

#webdesign #webdevelopment

hidden

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Viac info

Keď je učenie zábavou

Edukačný portál pre deti v predškolskom a školskom veku v hravej forme.

Potreba vývoja viacerých druhov herných úloh s možnosťou zvyšovania ich náročnosti, profilom používateľov, profilom celej škôlky, ktorá zastreší svojich používateľov a bodovacím systémom. Tisíce možných otázok, tisíce možných odpovedí, princíp automatizácie vytvárania úloh. 

Čarovný
svet hier

Milý detský dizajn, ktorému je schopné intuitívne porozumieť aj 3-ročné dieťa. Potreba schopnosti čítať je eliminovaná prítomnosťou narátora, ktorý všetky úlohy prečíta a objasní aj tým, ktorí sa so šlabikárom ešte nezoznámili.

Logicky rozkategorizované úlohy, ktoré sú graficky pretavené do pestrofarebného mestečka skrývajúceho nekonečné množstvo úloh. V procese developmentu sme sa sami cítili ako deti. Hra nás totiž úplne pohltila. 

Web Dizajn

Web Dizajn

Framework

Framework

Jazykové mutácie

Jazykové mutácie

Logotyp

Logotyp

Game Development

Game Development

Platobná brána

Platobná brána

mimaci
slide slide slide

Vzdelávame najmenších

Funkčné vzdelávacie mestečko prevedie jeho návštevníkov celkovo cez 21 rozličných kategórií hier ako napríklad športy, farby, zvuky, ale aj počítanie a násobilku.

Jednotlivé hry sa ďalej členia na témy, ktoré obsahujú svoje úlohy. Grafický dizajn je obohatený o custom made grafické prvky. Deti celým hracím procesom sprevádza naša líška, ktorej pracovné meno je Edka (od slova edukácia). Edka je s inštrukciami vždy pripravená a ochotná pomôcť.