arrow

Shopiño

#ios

hidden

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Viac info

Výzva

Aplikácia, ktorá slúži pre zjednodušenie, zrýchlenie a spríjemnenie každodenných nákupov. Tímy vývojarov dotiahli nákupný proces a zvyklosti spojené s nakupovaním v aplikácii tak, aby bol proces komfortný, rýchly a prehľadný.

Našou úlohou bol vývoj iOS klonu androidovej verzie aplikácie Shopiño, ktorá je produktom spoločnosti Kaso Technologies . Prostredie androidovej a iOS verzie sa v zásade nijakým spôsobom neodlišujú. 

Riešenie

Shopiño je synonymom pre nakupovanie
21. storočia.

Kvôli potrebe agilného a rapídneho developmentu sme do tohto procesu nasadili dvoch iOS vývojarov. Aplikácia ponúka prehľad aktuálnych letákov vybraných nákupných prevádzok, wishlisty, drive In objednávanie, scan&go nakupovanie, evidenciu bločkov a záručných listov, databázu vernostných kariet, zdieľanie nákupných zoznamov a plánované sú ďalšie rozšírenia. 

iOS

iOS

Nákupný zoznam

Nákupný zoznam

Zdieľanie nákupného zoznamu

Zdieľanie nákupného zoznamu

Objednávky

Objednávky

Letáky

Letáky

Shopino

Nákupný proces

Poznáte tie nekonečné nákupy potravín, ktoré nemajú konca a vo výsledku zistíte, že predsa len ste to maslo zabudli kúpiť. A tak pre pokoj v rodine s vyplazeným jazykom bežíte do najbližšej večierky.

So Shopiňom nemáte šancu zabudnúť na žiadnu položku. Nákupné zoznamy máte možnosť zdieľať s členmi vašej domácnosti, kamarátmi, spolubývajúcimi a tak dále. Prelistujte si aktuálne letáky v appke a pridajte si produkty do zoznamu. Ušetríte tak peniaze, čas aj prírodu.