arrow

Hotel Lomnica

#webdesign #webdevelopment #ux #bookingsystem

hidden

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Viac info

Výzva

Nutný redizajn webstránky najmä z dôvodu zjednodušenia procesu rezervácie ubytovania a celkovej interakcie používateľov s webom.

Rezervácia ubytovania, stolov v reštaurácii, wellness a ďalších služieb, to všetko bolo potrebné zmeniť na čo najjednoduchší a naintuitívnejší možný spôsob. Nám už len ostalo povedať: "Challenge accepted!"

Riešenie

Prehľadný moderný dizajn webovej stránky s prihliadnutím na funkčnosť každého elementu.

Celkovým refreshom prešli aj všetky podstránky. Hlavným cieľom, ktorý sme si okrem vytvorenia rezervačného systému zaumienili, bolo atraktívne spracovanie s moderným nádychom a sviežim štýlom.
A výsledok? Ten nemohol byť lepší :)

Naše riešenie

Web design

Web design

UX/UI first

Pri tvorbe sme hlavne chceli používateľom dopriať pocit, akoby ich cez web sprevádzal priateľ, pretože priateľ by presne vedel, čo potrebujú, a čo im má ukázať.

Rezervačný systém

Rezervačný systém

Funkcie ušité na mieru

Všetky funkcie rezervačného systému sú navrhnuté presne podľa požiadaviek. Admin má možnosť obmedziť počet účastníkov, dátum, dostupnosť, čas rezervácií a omnoho viac.

Framework

Framework

Laravel

Zámerom developerov frameworku Laravel bolo vytvoriť platformu, ktorá bude growing business friendly nielen pre programátorov, ale aj pre návštevníkov webu.

Web stránka

slide slide slide
promo image hotel lomnica

Booking system

Akúkoľvek službu, ktorá je spojená s wellnessom, gastronómiou alebo doplnkovou ponukou hotela zastrešuje jeden prehľadný rezervačný systém.

Treba však opomenúť, že na webstránke Hotela Lomnica fungujú dva nezávislé rezervačné systémy, pričom rezervačný systém ubytovania je poskytovaný treťou stranou. O potvrdených rezerváciach alebo ich prípadných zmenách sú administrátori webu okamžite upozornení prostredníctvom e-mailovej notifikácie.