arrow

Aquapark Trnava

#corporateidentity #webdesign #webdevelopment #Event

hidden

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Viac info

Výzva

Pri prevzatí zadania sa zdalo, akoby sme mali preplávať celý oceán a snažiť sa neutopiť vo všetkých tých úlohách, ktoré sme mali splniť.

Okrem Corporate identity, návrhu a tvorby webovej stránky pre nový trnavský aquapark Relax Aqua & Spa bolo našou úlohou zorganizovať otvárací event a urobiť mu patričné promo. 

Výsledok

Nadčasová identita bez zbytočného klišé, funkčný a prehľadný návrh webu, tématický otvárací event.

Verte neverte, dali sme si pár dĺžok v bazéne zvanom nadčasy a voilà, všetky tasky boli uzavreté v priebehu pol roka. 

relax promo obrazok

Naše riešenie

Web dizajn

Web dizajn

Print & Digital Promo

Print & Digital Promo

Logotyp

Logotyp

Event

Event

Rezervačný systém

Rezervačný systém

CMS

CMS

Logo

Hlavnou podmienkou bolo dodržať veľmi jednoduchý dizajn loga, ktorý zachová svoj význam a odrazí značku, ktorú reprezentuje.

Logo značky Relax Aqua & Spa spĺňa všetky podmienky súčasných trendov grafického dizajnu, je použiteľné, zachováva si svoju čitateľnosť, je zapamätateľné a je predurčené, aby preplávalo aj skúškou času. 

Event

Otvárací event, ktorý sme pre zadávateľa usporiadali, sa síce konal tesne pred Vianocami, no v Relaxe panovala priam tropická letná atmosféra.

Hostia si tak mohli vychutnať laserovú show, vystúpenie aquabel a hudobný program. Eventu predchádzalo patričné promo v offline aj online prostredí. 

relax obrazok promo

Web

Zasurfujte si na vlnách informácií!

Či už chcete nájsť galériu, cenník, podrobnejšie informácie o ponúkaných službách, alebo si chcete rezerovať darčekové poukazy, všetko nájdete presne tam, kde to hľadáte.