arrow

KOHA

#webdesign #webdevelopment

hidden

Kontaktujte nás helloidea@vizion.sk

Prezentačný web

Výzva

Klient s ambíciou vytvoriť platformu knižnično-informačných služieb pre slovenskú a českú komunitu zveril tvorbu webovej stránky do našich rúk.

Jej primárnym cieľom bola podpora predaja a marketingu úplne nového typu produktu na trhu -- cloudovej služby fungujúcej na mesačnom predplatnom, ktorý zahŕňa prevádzku, správu a aplikačnú podporu knižnično-informačného systému KOHA. 

Riešenie

Klientovi sme vytvorili prehľadný responzívny web, ktorý jasne a efektívne informuje návštevníka o charakteristike, cene a benefitoch produktu. 

Celkový dizajn stránky, ktorý sme zvolili na základe loga spoločnosti, je graficky čistý a moderný a spĺňa najnovšie štandardy UI/UX dizajnu.  Dôkazom sú aj ocenenia najlepší UI a UX design a najlepšia inovácia, ktoré sme za projekt KOHA Virtual dostali od CCS Design Awards, platformy, ktorá prostredníctvom odbornej poroty udeľuje oficiálne certifikáty za webový dizajn a vývoj.

Naše riešenie

Web design

Web design

UI/UX design

V rámci UI dizajnu sme pri tvorbe stránky vychádzali z korporátnych farieb loga - tmavo-modrej a sýto-zelenej. Celý vizuálny dizajn, typografiu či rozloženie prvkov sme orientovali do minimalistického štýlu.

Web development

Web development

Programovanie

Webová stránka je naprogramovaná na mieru v systéme Laravel, čo umožňuje kedykoľvek web rozšíriť o pokročilejšie funkcie.

Languages

Languages

Jazykové mutácie

Custom CMS disponuje funkciou vykopírovania celej štruktúry zvolenej podstránky do jazykovej mutácie.

KOHA virtual grafika

Boli sme ocenení od CCS Design Awards

slide slide slide