arrow

Vesnala

#webdesign #webdevelopment

hidden

Kontaktujte nás helloidea@vizion.sk

Viac info

Výzva

Tentokrát sme čelili výzve navrhnúť na mieru kompletnú grafiku a vytvoriť e-commerce biznis kamenným lekárňam Vesnala.

Správna kombinácia dizajnu webových stránok, pokročilých technológií, marketingových aktivít a optimalizácie používateľského zážitku je kľúčom k vybudovaniu špičkového e-shopu, akým je Vesnala. S naším tímom skúsených webových vývojárov a marketérov sme dokázali tieto ciele premeniť na skutočnosť. Naše kompletné portfólio zachytáva celý proces od začiatku až do konca a ukazuje, ako naše najmodernejšie stratégie tvorby webu môžu pomôcť vášmu podnikaniu dosiahnuť úspech.

Riešenie

Na e-shope dominuje pestrofarebný dizajn, systematickosť či bohatý výber produktov a ich kategórií.

Frontend e-shopu je navrhnutý v pestrých a pastelových farbách podľa dizajn manuálu klienta a najnovších UI/UX štandardov. Backend tvorí redakčný systém na mieru. Je prepojený s lekárenským informačným systémom a s produktovými, cenníkovými a skladovými feedmi. Objednávkový proces pozostáva zo štyroch intuitívnych krokov a zakončuje ho prepojenie na niekoľko možností platby a dopravy. Rozsiahlosť e-shopu si aj po spustení vyžaduje našu pravidelnú starostlivosť a každodennú pozornosť.

Naše riešenie

Webová analytika

Webová analytika

E-shop je prepojený s niekoľkými analytickými softvérovými nástrojmi sledujúcimi návštevnosť e-shopu.

Porovnávač cien

Porovnávač cien

Vesnala je prepojená s najväčším porovnávačom cien na slovenskom internete.

Framework

Framework

E-shop je vytvorený na platforme priateľskej ako programátorom, tak aj návštevníkom e-shopu.

Zásielková služba

Zásielková služba

E-shop obsahuje prepojenie na zásielkovú službu Packeta kuriér a Packeta odberné miesto.

Platobná brána

Platobná brána

Platobná brána zlepšuje kvalitu aj rýchlosť obchodu na oboch stranách, na strane e-shopu aj na strane zákazníka.

Synchronizácie

Synchronizácie

E-shop má skladové zásoby zosynchronizované s viacerými externými dodávateľmi, ako napríklad Phoenix, Unipharma či NRSYS.

Wolt

Wolt

Z e-shopu je aktuálne možné dať si doručiť vybrané produkty cez donáškovú službu Wolt.

Luigi's box

Luigi's box

E-shop má integrované inteligentné vyhľadávanie a prispôsobené odporúčania produktov.

Grafický návrh


Pri tvorbe grafiky sme sa ako vždy držali našej firemnej stratégie: odlíšiť sa od konkurencie, zosúladiť predstavy klienta s našimi skúsenosťami a napokon zaujať cieľovú skupinu.  Výsledkom je moderný, pestrý webdizajn, sprevádzajúci návštevníka naprieč celým e-shopom. Pri tvorbe sme kládli veľký dôraz na UI/UX štandardy. Základom dizajnu sú farebné diferencie, „zdravotnícky“ biely background, premyslená štruktúra a intuitívny nákupný proces.

Pravidelné vylepšenia

Pravidelné vylepšenia

Neustála optimalizácia

Aby bol e-shop stále v kurze - optimalizovaný a plne funkčný, vyžaduje si pravidelnú aktualizáciu systému. Výhodou Vizion Shopu je okrem iného vysoko spoľahlivý, maximálne flexibilný redakčný systém, umožňujúci neustále rozšírenia a inovácie. Na Vesnale pravidelne optimalizujeme výkon, zlepšujeme kvalitu projektu, sledujeme a testujeme rýchlosť či bezpečnosť webu.

Starostlivosť 24/7

Starostlivosť 24/7

Service Level Agreement (SLA)

Ani po spustení e-shopu naša spolupráca zďaleka neskončila. V rámci zákazníckej starostlivosti sme si s klientom dohodli na mieru navrhnutú SLA spoluprácu typu nadštandard, vďaka ktorej má klient svoj e-shop nonstop pod našim dohľadom. Klientovi poskytujeme na dennej báze služby technickej podpory, údržbu pre admin a e-shop rozhranie, poradenstvo a konzultácie či pravidelné dopĺňanie projektovej špecifikácie.

vesnala webstranka