arrow

Riverpark

#danceschool #webdesign #webdevelopment #ui

hidden

Kontaktujte nás helloidea@vizion.sk

Viac info

Výzva

Redesign pôvodného webu RDS Art Group s upgradom rozvrhu hodín, rozšírením o e-shop, online lekcie či napojením na externý systém.

Portálové riešenie s e-shopom disponuje rozsiahlou užívateľskou zónou, kde užívateľ môže po prihlásení sledovať zakúpený obsah alebo vykonať rezerváciu svojej obľúbenej hodiny s jej okamžitým zakúpením vďaka napojeniu na externý rezervačný systém s pravidelnou synchronizáciou a prepojením na platobnú bránu.

Riešenie

Reprezentatívny dizajn plný farieb s najrôznejšími funkcionalitami.

Návštevníci stránky nájdu v prehľadnej ponuke hodiny a kurzy zložiek skupiny RDS Art Group, ako napr. - tanečné hodiny, cvičenie a jóga, hodiny pre deti, herectvo a spev. Umelecké skupiny - ktoré sú priradené rôznym lektorom s rozdielnou náročnosťou. Rozmanité portfólio lektorov obsahuje detailné informácie spolu s rozvrhom.
 

Naše riešenie

Web dizajn

Web dizajn

Napojenie webu

Napojenie webu

Online rozvrh

Online rozvrh

Online
lekcie

Web disponuje sekciou dostupnou iba na základe prihlásenia a zakúpenia vstupu užívateľom. Po zakúpení tak užívateľ vie sledovať live vysielanie a rovnako celý archív videí.

Rozvrh hodín

Naše riešenie užívateľsky prijateľného systému online rezervácie za pár sekúnd vďaka viacerým možnostiam filtrovania, prehľadne usporiadaných dní, času a možnosti rezervácie priamo z rozvrhu pre registrovaných užívateľov. Rozvrh je plne responzívny, čo pri väčšine rozvrhov v tabuľkách spôsobuje na weboch problém.

riverpark

Napojenia webu

Web je plne napojený na externý rezervačný systém od spoločnosti LUXART so synchronizáciou lektorov, hodín a potrebných dát, s ktorými zároveň pracuje recepcia priamo v RDS Art Group a prepojenie s vernostnými systémami. Riešenie tak poskytuje možnosť bookingu vybranej hodiny cez web s povinnosťou platby cez platobnú bránu a on-time zobrazenie bookingu v rezervačnom systéme a aj na webe.

Súčasťou riešenia je tiež napojenie e-shopu a rezervácií na fakturačný systém Superfaktura prostredníctvom rozhrania API.