arrow

IDC

#webdesing #webdevelopment

hidden

Kontaktujte nás: helloidea@vizion.sk

Viac info

Výzva

13 trhov, 34 911 ton výrobkov ročne, 4 weby, 1 vzhľad.

Web spoločnosti I.D.C. Holding, ktorá do domácností už roky prináša slovenské výrobky si vyžadoval nový vzhľad. Dizajn, ktorý by mohol spoločnosť reprezentovať na Slovensku, a rovnako tak aj na ďalších zahraničných trhoch. 

Riešenie

Stále sme hrdí na to, že pôvodný web prešiel rokmi skúškou času a stále spĺňal štandardy funkčnosti. Nastal však čas na modernejší vzhľad, ktorý by držal krok so spoločnosťou. Ako?

Čistý, nadčasový a reprezentatívny dizajn, vytvorený pre slovenský web spoločnosti, ktorý je možné prispôsobovať pre český, poľský a maďarský web. To spoločnosti umožňuje zachovať si jednotnú identitu, no zároveň personalizovať web podľa potrieb svojich ďalších trhov.  

Naše riešenie

Web design

Web design

Customization for 4 websites

Customization for 4 websites

Modern system

Modern system

idc

Nové riešenie

Prehľadnejšie usporiadanie obsahu v nadčasovom dizajne, ktorý sumarizuje informácie o spoločnosti, produkty, novinky a tiež dôležitú kategorizáciu dokumentov z povinného zverejňovania.

Web reprezentuje najpredávanejšie produkty od všetkých značiek spoločnosti v podobe animovaného slideru a prehľad míľnikov spoločnosti v časovej osi. 
Redesign ponúkol aj prehľadný zoznam pracovných ponúk, ktorý je zároveň umiestnený na webe Sedita. Tak je zabezpečená rýchla a efektívna editácia pracovných ponúk do viacerých podnikov súčasne, nakoľko je ju možné vykonávať z jedného administratívneho systému. 

V rámci dizajnu sme tiež mysleli aj na potreby zahraničných webov a zabezpečili,aby boli schopné meniť rozloženie a finálny vzhľad. 

Svoje sme dodržali a v rámci poľskej verzie je možné prezerať aj samostatný katalóg produktov s prehľadnou kategorizáciou. 
 

Web

mac
Homepage
keyboard