arrow
1

Vlastná aplikácia

#one #two

hidden
Text

O aplikácií

Jednoduché Android a iOS riešenie, vďaka ktorému aj vaša firma môže behom pár dní disponovať funkčnou aplikáciou s príťažlivým dizajnom.

Aplikácia obsahuje všetky základné funkcionality, ktoré by ste od sprostredkovateľskej aplikácie mohli očakávať. Či už prevádzkujete donášku jedla, kvetov, nábytku alebo iného tovaru, ktorý si vyžaduje spracovanie platby.

Benefity pre Vás

Aplikácia s vašim dizajnom môže byť dostupná v App Store alebo obchode Google Play už v priebehu niekoľkých dní.

 Keďže ide o hotové riešenie, dodatočné programovanie nie je potrebné a vaše náklady sú oproti kompletnému programovaniu aplikácie značne ušetrené.

Prihlásenie

Úvodný screen aplikácie môže ale nemusí obsahovať prihlásenie pre používateľov prostredníctvom sociálnych sietí alebo iným spôsobom.

Samozrejmosťou je možnosť doplnenia vlastného loga a pozadia.

App image
line

Informácie, galéria & video

Po prihlásení používatelia získavajú výstižný prehľad o vašom biznise a nevyhnutné informácie ako otváracie hodiny, promo videá alebo obrázky, prípadne info o počasí .

V tejto časti máte možosť svoje podnikanie priblížiť používateľom ako najlpšie viete. Atraktívna galéria alebo kreatívna video prezentácia? Kreativite sa medze nekladú, preto je spracovanie len a len na vás.

App image
line

Zoznam produktov

Jednoduchá administrácia kategorizovania vašich produktov s potrebnými parametrami.

Špecifické parametre vašej ponuky viete prispôsobiť vašim potrebám. Či už ide o zoznam alergénov, hmotnosť, dĺžku alebo cenu, všetko viete intuitívne editovať.

App image
line

Objednávka a platba

Aplikácia obsahuje základné funkcionality pre uskutočnenie objednávky a tiež možnosť zasielania notifikácií o stave jej spracovania.

Možnosť využívať platbu na účet stáleho zákazníka.

App image
line

Profil zákazníka

Aplikácia obsahuje klasický prehľad zákazníckeho profilu. Okrem všeobecných informácií zahŕňa stav objednávok a ich zoznam.

App image
line line

A omnoho viac ...

funkcionalita nadpis
screen aplikácie